В українських Карпатах створені всі необхідні умови для повноцінного відпочинку за будь-якої пори року. До того ж, крім самих гір Західна Україна славиться своєю багатою історією, традиціями, і не менше — сувенірною продукцією. Мультиблог «Karpaty.Rocks» підготував  невелику «екскурсію», аби ви змогли детальніше ознайомитися із тим, що пропонують туристам карпатські майстри, а згодом обрати щось для себе навіть без поїздки в Карпати — в інтернет-магазині «Shop.Karpaty.Rocks».

Вибір місцевої сувенірної продукції в Карпатах, справді, вражає своєю різноманітністю й оригінальністю. Її тут продають на кожному кроці. Відтак кожен турист зможе вибрати сувенір на будь-який смак і випадок життя. Наприклад, кухонне приладдя ручної роботи з унікальних місцевих порід деревини, а також, як тут прийнято говорити — «подарунок на день народження», яким може стати якась дивовижна річ, яку в звичайному магазині в рідному місті ніколи не купиш.

Варто відзначити, що кожне місто чи село славляться певним видом виробів. Так в однойменному з горами селі Карпати можна придбати оригінальні кухлики для мінеральної води. На них в основному зображений замок Шенборна та все, що з ним пов’язано. Також тут можна знайти й інші красиві сувеніри з кераміки та дерева. Крім того, великим попитом тут користуються місцеві гриби і ягоди, які можна купити в сушеному або замороженому вигляді.

Мабуть найбільшим і відвідуваним туристами сувенірним ринком в Карпатах є ринок в Яремче і Яблуницькому перевалі. У порівнянні з іншими сувенірними ринками товари, що продаються тут, відрізняються не тільки якістю, але й асортиментом продукції. Кожен бажаючий може придбати тут оригінальну косівську і гаварецьку кераміку, керамічні дзвіночки, всілякі вироби з дерева, ароматичні свічки і різьблені свічники, старовинні національні гуцульські цимбали, інші музичні інструменти та сувеніри ручної роботи. Також тут можна купити і традиційні вишиванки, сукні, інший вишитий одяг і вінки, або футболки зі всілякими забавними написами, виконаними в українському колориті.

Ті ж, хто витримав випробування висотою і таки піднявся на найвищу гору Говерлу, мають змогу купити пам’ятні сертифікати та футболки про сходження. Ну і, звісно, як же без магнітика на пам’ять про поїздку.

Багато туристів вважають, що центром народних помислів в українських Карпатах є Косів, який також славиться своїм музеєм побуту і народного мистецтва Гуцульщини. Поряд із ним розташований один із найзнаменитіших сувенірних базарів, де можна зустріти все розмаїття прикладного мистецтва карпатських майстрів. Крім того, сувеніри тут можна придбати набагато дешевше, ніж в Яремче.

Крім цього, не менш відомим сувеніром, який туристи привозять після подорожі у Карпати є вишукані місцеві вина та фірмове гуцульське пиво і квас.

Під час подорожі в Карпатах ніхто не може обійтися без покупки різних сувенірних дрібничок «на пам’ять», до речі, польською мовою вони влучно називаються «дурностойками», проте це ніяк не впливає на їхню популярність.

Тож, подорожуйте чудовим краєм, відвідуйте сувенірні ринки й повертайтеся додому, прихопивши з собою безліч сувенірів для себе й подарунків для рідних і друзів.

Додати новий коментар

Вас також може зацікавити:Ще більше цікавого
Долучайся до нас на Facebook
Підписатись

Групи блогу: